Aprt Hotel Gueliz

  • Tremmesenge/vugger

Beliggende 2 km fra Majorelle-haven, Aprt Hotel Gueliz Marrakesh kan byde på en swimmingpool. Koutoubia-moskéen og -minaretten er mindre end 3 km væk.

En balkon, kaffe- og tefaciliteter, et fladskærms TV med satellitkanaler samt et spabadekar, separat toilet og en bruser findes på værelserne.

Der serveres en buffet om morgenen.

Du kan komme til Arsat Moulay Abdeslam Cyber Park om få minutter i bil. Hopital Militaire Avicenne busstoppested ligger 15 minutters gåtur fra stedet. Aprt Hotel Gueliz placeret 10 minutters bilkørsel fra Marrakech Menara lufthavn.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Aprt Hotel Gueliz Marrakesh
Lempreinte Appart Hotel
pris kun for mobil

Lempreinte Appart Hotel

987 m fra overnatningsstedet
USD 120 USD 108
pr. nat
Souki
pris kun for mobil

Souki

988 m fra overnatningsstedet
USD 63 USD 57
pr. nat
Residence La Perle De L'Atlas Marrakech
pris kun for mobil

Residence La Perle De L'Atlas Marrakech

5.5
Passende 1014 anmeldelser
1.1 km fra overnatningsstedet
USD 73 USD 66
pr. nat

    Faciliteter

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    På værelser

    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 12:00 indtil 18:00
    Udtjekning: fra 10:00 indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • 🕌
      Which popular attractions are close to det Aprt Hotel Gueliz?
      Arsat Moulay Abdeslam Cyber Park samt Majorelle-haven er blandt de bedst bedømte steder, der er tilgængelige henholdsvis 10 og 15 minutters kørsel fra det Aprt Hotel Gueliz.
    • Hvilken lufthavn ligger tæt på et Aprt Hotel Gueliz?
      Den nærmeste lufthavn til et Aprt Hotel Gueliz er Marrakech Menara lufthavn (10 km), og den kan nås med en 10-minutters kørsel.
    • Hvilke værelsesfaciliteter er der på Aprt Hotel Gueliz?
      Værelserne på Aprt Hotel Gueliz har en balkon og kommer også med muligheder for selvforplejning som kaffe- og tefaciliteter.
    • 🔤
      Hvilke fremmedsprog taler personalet i det Aprt Hotel Gueliz?
      De sprog, personalet taler på det Aprt Hotel Gueliz, inkluderer italiensk, engelsk, arabisk og spansk.
    • Har hotellet en pool?
      Ja, hotellet har en swimmingpool.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Aprt Hotel Gueliz Marrakesh

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk